Szanowni Państwo,

wraz z coraz gorszymi informacjami dotyczącymi epidemii koronawirusa szalejącej na całym świecie, ze sklepów w zastraszającym tempie zaczęły znikać środki odkażające, rękawiczki lateksowe i wszelkiego typu maski chroniące drogi oddechowe.
Poszukiwanie ich w sklepach stacjonarnych i internetowych jest w zasadzie skazane na niepowodzenie.Maseczki ochronne to w obliczu pandemii koronawirusa towar deficytowy. Maseczek ochronnych brakuje już nie tylko w aptekach ale nawet w szpitalach... Maseczki ochronne są obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych produktów.
Maseczek ochronnych albo nie można kupić, albo osiągają niewiarygodnie wysokie ceny.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną zwracamy się z prośbą o pomoc w szyciu maseczek ochronnych.

Wszystkie osoby, które mają szczere chęci pomocy, maszyny do szycia lub choć w niewielkim stopniu posiadają umiejętność szycia zapraszamy do kontaktu telefonicznego (24) 277 10 27 lub drogą mailową : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Razem możemy więcej !

Godło RP

godlo polski.svg

Kontakt

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
im. Króla Maciusia Pierwszego

09-530 Gąbin
al. Jana Pawła II 16

tel. 24 277 10 27

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkolne akcje

 

 

czyste powietrze wokół nas logo

 

patronaty wspolpraca 04

 

AQF logo nowe ost 1

kubusiowi przyjaciele natury

zdrowy przedszkolak logo

images 1

 

images 5

images 4

images 8

images 9