dzieci taniec

Od 11 marca rozpoczynamy akcję rekrutacyjną do naszego przedszkola.
Pozwól swojemu dziecku cieszyć się radością i beztroską dzieciństwa.Zapisz je do Przedszkola Samorządowego
im. Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie
Chcemy być Waszymi partnerami w procesie kształtowania osobowości i wiedzy Waszych dzieci.
Atmosfera panująca w przedszkolu wywiera korzystny wpływ na rozwój i zdrowie wychowanków, staramy się tworzyć drugi rodzinny dom dla naszych dzieci i ich rodziców. Organem prowadzącym przedszkole jest Urząd Miasta i Gminy w Gąbinie.
Przedszkole czynne jest od godziny 6.00 do 17.00.
Przedszkole posiada duże i dobrze wyposażone sale, co sprzyja rozwojowi dziecka. Całe zaplecze sanitarno-higieniczne odpowiada wymogom sprawnego funkcjonowania placówki.

Wykwalifikowana kadra pedagogów dba o to, aby pobyt dzieci w placówce był miłym, beztroskim i niezapomnianym okresem w ich życiu.