Znalezione obrazy dla zapytania: instrumenty

W naszym przedszkolu został organizowany konkurs plastyczno-techniczny pt. „W świecie instrumentów muzycznych”. Jego inicjatorkami były Panie z gruby Wiewiórki – Pani Kamila Matuszewska oraz Pani Agata Fronckowiak Olobry. Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły licznie w konkursie. Wszystkie prace były kreatywne i staranie wykonane. Przed jury w składzie Pani Magdalena Osipowicz-Kansy-inspektor oświaty Miasta i Gminy Gąbin, Katarzyna Domagała –nauczyciel rytmiki naszego Przedszkola oraz Szkoły Muzycznej I stopnia oraz Pani Joanna Jasińska – dyrektor Przedszkola , stało bardzo trudne zadanie, jakim było wyróżnienie najlepszych prac . Po trudnych naradach zapadł werdykt. Wszystkie eksponaty zostały wyróżnione I nagrodą. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i instrument flet prosty (najprawdziwszy). Z uwagi na wyjątkowość tj. najlepszy z najlepszych dodatkowo zostały wyróżnione instrumenty: Łucji Kiełbasy - harfa Karoliny Pakulskiej- marakasy Jakuba Buły - fortepian Kornela Krysiak - saksofon Hanna Dąbek - harfa Serdecznie wszystkim gratulujemy ! Zachęcamy do oglądania fotorelacji !