13.05.19r. grupa Jeżyki odwiedziła bibliotekę mieszczącą się w budynku Gimnazjum. Przywitała nas Pani Donata, która zapoznała dzieci z księgozbiorem i jego ustawieniem na półkach. Pani bibliotekarka zwróciła uwagę na zasady właściwego zachowania się w bibliotece oraz jak należy obchodzić się z książką. Następnie dzieci usiadły aby wysłuchać bajki pt. "Czerwony kapturek". Z wielkim zainteresowaniem słuchały wszystkich informacji oraz z chęcią oglądały kolorowe i bogato ilustrowane książki. Mam nadzieję, że wizyta ta zachęciła dzieci do częstego odwiedzania biblioteki, gdyż od najmłodszych lat należy rozbudzać zainteresowanie książką. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe zajęcia.

biblioteka ruchomy obrazek 0038 - zdjęcia