Mali Patrioci z Gąbińskiego Przedszkola uczcili majowe święta narodowe : Święto Flagi i 228 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzieci wraz ze swoimi przedszkolnymi ciociami, trzymając w rękach flagi i balony w biało czerwonych barwach, wyruszyły w przemarsz ulicami miasta kierując się pod pomnik głaz Józefa Piłsudskiego. Po dotarciu na miejsce wspólnie odśpiewano hymn państwowy oraz zapalono symboliczny znicz. Takie święta dają nam okazję do przypomnienia sobie, że możemy być dumni z tego, iż jesteśmy Polakami. Są też okazją do wychowania patriotycznego naszych najmłodszych obywateli.

flagapolski