Mali Patrioci z Gąbińskiego Przedszkola uczcili majowe święta narodowe : Święto Flagi i 228 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzieci wraz ze swoimi przedszkolnymi ciociami, trzymając w rękach flagi i balony w biało czerwonych barwach, wyruszyły w przemarsz ulicami miasta kierując się pod pomnik głaz Józefa Piłsudskiego. Po dotarciu na miejsce wspólnie odśpiewano hymn państwowy oraz zapalono symboliczny znicz. Takie święta dają nam okazję do przypomnienia sobie, że możemy być dumni z tego, iż jesteśmy Polakami. Są też okazją do wychowania patriotycznego naszych najmłodszych obywateli.

 

 

 

flagapolski

Godło RP

godlo polski.svg

Kontakt

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
im. Króla Maciusia Pierwszego

09-530 Gąbin
al. Jana Pawła II 16

tel. 24 277 10 27

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkolne akcje

 

 

czyste powietrze wokół nas logo

 

patronaty wspolpraca 04

 

AQF logo nowe ost 1

kubusiowi przyjaciele natury

zdrowy przedszkolak logo

images 1

 

images 5

images 4

images 8

images 9