W czwartek 25.04.2019 r. odbyła się XI edycja Konkursu Pięknego Czytania w Płocku, zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku wraz z Książnicą Płocką im. W. Broniewskiego oraz Zespołem Szkół nr 3 w Płocku pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego - Adama Struzika. W konkursie wzięło udział 22 przedszkolaków z różnych Przedszkoli. Przedszkole Samorządowe w Gąbinie reprezentowali Miłosz Szmigielski z grupy "Skrzaty", przygotowany przez Panią Bogumiłę Dobrzyńską, oraz Jakub Żabka z grupy "Biedronki" przygotowany przez Panią Iwonę Trzybińską - Lendzion. Chłopcy za piękne czytanie otrzymali wyróżnienia, dyplomy i nagrody. GRATULUJEMY CHŁOPCOM i życzymy sukcesów w następnych konkursach. Dziękujemy również rodzicom : Panu Pawłowi Szmigielskiemu - tacie Miłosza i Pani Marcie Żabce - mamie Jakuba, za pomoc w dowozie dzieci na konkurs.

 

czyta1 

ikonka galeria zdjęć

Godło RP

godlo polski.svg

Kontakt

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
im. Króla Maciusia Pierwszego

09-530 Gąbin
al. Jana Pawła II 16

tel. 24 277 10 27

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkolne akcje

 

 

czyste powietrze wokół nas logo

 

patronaty wspolpraca 04

 

AQF logo nowe ost 1

kubusiowi przyjaciele natury

zdrowy przedszkolak logo

images 1

 

images 5

images 4

images 8

images 9