W czwartek 25.04.2019 r. odbyła się XI edycja Konkursu Pięknego Czytania w Płocku, zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku wraz z Książnicą Płocką im. W. Broniewskiego oraz Zespołem Szkół nr 3 w Płocku pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego - Adama Struzika. W konkursie wzięło udział 22 przedszkolaków z różnych Przedszkoli. Przedszkole Samorządowe w Gąbinie reprezentowali Miłosz Szmigielski z grupy "Skrzaty", przygotowany przez Panią Bogumiłę Dobrzyńską, oraz Jakub Żabka z grupy "Biedronki" przygotowany przez Panią Iwonę Trzybińską - Lendzion. Chłopcy za piękne czytanie otrzymali wyróżnienia, dyplomy i nagrody. GRATULUJEMY CHŁOPCOM i życzymy sukcesów w następnych konkursach. Dziękujemy również rodzicom : Panu Pawłowi Szmigielskiemu - tacie Miłosza i Pani Marcie Żabce - mamie Jakuba, za pomoc w dowozie dzieci na konkurs.

czyta1

ikonka galeria zdjęć