Jeżyki gościły dziś u siebie dwie siostry. W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom siostra Oskara - Tamara przeczytała książkę o "Wielkanocnym zajączku", Ania siostra Oli przeczytała dzieciom książkę pt. "Księżniczka malina". Dziewczyny przygotowały również dla dzieci kolorowankę świąteczną. Tamara przygotowała niespodziankę dla dzieci i przyniosła ze sobą swojego ulubieńca - królika o imieniu Lampo. Dzieci były bardzo zadowolone z odwiedzin Ani i Tamary. Dziękujemy dziewczyny :)

 

ikonka galeria zdjęć

Godło RP

godlo polski.svg

Kontakt

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
im. Króla Maciusia Pierwszego

09-530 Gąbin
al. Jana Pawła II 16

tel. 24 277 10 27

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkolne akcje

 

 

czyste powietrze wokół nas logo

 

patronaty wspolpraca 04

 

AQF logo nowe ost 1

kubusiowi przyjaciele natury

zdrowy przedszkolak logo

images 1

 

images 5

images 4

images 8

images 9