W Leśnych Duszkach odbyły się warsztaty wielkanocne podczas których dzieci wraz z rodzicami przygotowywały koszyczki i stroiki wielkanocne. Rodzice również obserwowali zajęcia z języka angielskiego o tematyce wielkanocnej, na których dzieci zaprezentowały piosenki a także wykazały się wiedzą z zakresu słówek i zwrotów z języka angielskiego. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym na wspólnych zajęciach. Cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych.

 

 

ikonka galeria zdjęć

Godło RP

godlo polski.svg

Kontakt

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
im. Króla Maciusia Pierwszego

09-530 Gąbin
al. Jana Pawła II 16

tel. 24 277 10 27

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkolne akcje

 

 

czyste powietrze wokół nas logo

 

patronaty wspolpraca 04

 

AQF logo nowe ost 1

kubusiowi przyjaciele natury

zdrowy przedszkolak logo

images 1

 

images 5

images 4

images 8

images 9