W czwartek 11.04.19 r. w grupie Skrzaty odbyły się warsztaty związane ze Świętami Wielkanocnymi. Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat zwyczajów związanych z tymi Świętami. Rozwiązywały rebusy, zagadki, dopasowywały napisy do ilustracji, recytowały wiersze i śpiewały piosenki o tematyce wielkanocnej. Złożyły rodzicom życzenia i podzieliły się jajkiem. Następnie, wspólnie z rodzicami wykonały przepiękne stroiki świąteczne. Wykazały się dużą pomysłowością i kreatywnością. Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom za poświęcony czas i udział w warsztatach.

 

 

ikonka galeria zdjęć

Godło RP

godlo polski.svg

Kontakt

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
im. Króla Maciusia Pierwszego

09-530 Gąbin
al. Jana Pawła II 16

tel. 24 277 10 27

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkolne akcje

 

 

czyste powietrze wokół nas logo

 

patronaty wspolpraca 04

 

AQF logo nowe ost 1

kubusiowi przyjaciele natury

zdrowy przedszkolak logo

images 1

 

images 5

images 4

images 8

images 9