Wiewióreczki gościły u siebie trzy mamy. W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom mama Patryka przeczytała dzieciom wiersze o wiośnie, a także dzieci wykonały wiosenne drzewka. Mama Zuzi, która odwiedziła nas z malutką Zosią przeczytała dzieciom książeczkę pt. "Szary domek". Przedszkolaki pokolorowały domki przygotowane przez mamę Zuzi, które wcale nie były szare ;). Natomiast mama Wiktora przyszła do nas z bajką "Piękna i Bestia" oraz niespodziankami. Serdecznie dziękujemy mamusiom za poświęcony czas.

 

 

ikonka galeria zdjęć

Godło RP

godlo polski.svg

Kontakt

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
im. Króla Maciusia Pierwszego

09-530 Gąbin
al. Jana Pawła II 16

tel. 24 277 10 27

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkolne akcje

 

 

czyste powietrze wokół nas logo

 

patronaty wspolpraca 04

 

AQF logo nowe ost 1

kubusiowi przyjaciele natury

zdrowy przedszkolak logo

images 1

 

images 5

images 4

images 8

images 9