BALE,BALE, BALE. WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,JAK CO ROKU W KARNAWALE Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, a ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest jedną zz wielu atrakcji bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. W dniu 04.01.2018r. w Przedszkolu Samorządowym im. Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie odbył się bal karnawałowy.Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać niektóre z dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego ,następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli dosali gimnastycznej miejscowej szkoły podstawowej, gdzie od 5 lat odbywa się przedszkolny bal karnawałowy . Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu animatora, który przebrany zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką i konkursami. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Rada Rodziców przygotowała dla dzieci soczki, które wzmocniły zmęczone dzieci. Dziękujemy .

ikonka galeria zdjęć