Dzisiaj w naszym przedszkolu gościł teatr Arena z Białegostoku .Dzieci obejrzały teatrzyk pt. „Przygoda w Nierobkowie”. Przedszkolaki poznały głównego bohatera - Tomka, który robi wszystko, co może, by wykręcić się od swoich codziennych obowiązków. Ścielenie łóżka, sprzątanie zabawek czy odrabianie lekcji okazują się dla niego nie lada wyzwaniem. Pewnego dnia trafia do Nierobkowa, a tam… nikt nie wymaga od niego wypełniania obowiązków. W Nierobkowie może wylegiwać się do późna w łóżku, nie musi chodzić do szkoły, a przed obiadem może jeść do woli słodycze. Bardzo szybko okazuje się, że Tomek będzie musiał ponieść konsekwencje swojego lenistwa... Na szczęście jak to w bajkach bywa, wszystko dobrze się kończy. Od dzisiaj przedszkolaki wiedzą ,że mają nie tylko swoje prawa ale i także obowiązki, z,których muszą się wywiązywać!!!!