PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2022R.
W dniu 27 października 2022r w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA .W poczet naszej przedszkolnej braci wstąpiło 78 nowych, wspaniałych koleżanek i kolegów.
Jest to na jedna z najpiękniejszych uroczystości w naszym przedszkolu W obecności nauczycieli, pracowników dzieci zostały wpisane do MAGICZNEJ KSIĘGI uczniów naszego przedszkola. Odświętność i doniosłość tego wydarzenia widoczna była już na pierwszy rzut oka - odświętne stroje, poważne i skupione miny dzieci i obecność całej naszej społeczności.
Dzieci wykonały pierwszy krok na drodze swej edukacji.
A niełatwy jest ten pierwszy krok ku samodzielności.
Drogie Dzieci-niech ten czas spędzony w naszym przedszkolu przyniesie Wam spełnienie marzeń, niech będzie pełen sukcesów i zadowolenia Nieraz towarzyszą mu łzy, bo trzeba opuścić znany, bezpieczny krąg najbliższych. Ale zapewniam was, drogie dzieci, że czekają was tu same miłe chwile - miła pani, nowe koleżanki i koledzy, mnóstwo zabawek.
Rodzicom życzę spokoju ,który jest szczególnie ważny podczas pierwszych kroków ich pociech na ścieżce edukacji. Jestem pewna ,że każda chwila spędzona w naszym przedszkolu dostarczy Państwa dzieciom wielu wyzwań, a także stworzy im możliwości pełnego rozwoju z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb i pragnień.
To wspólna podróż do odkrywania świata wiedzy i wartości ,a każdy dzień w przedszkolu będzie dla nas wszystkich prawdziwą przygodą.
Zapraszamy wszystkich Rodziców do współpracy z naszą placówką ,byśmy wspólnie w sposób przemyślany i bliski Państwa dzieciom tworzyli przestrzeń mającą służyć –przede wszystkim im samym –wsparciem ,radością oraz rozwojem ich możliwości. Dyrektor Przedszkola Samorządowego im.Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie -Joanna Jasińska
ikona film ikona film