Dzisiaj jest szczególny dzień. 14 października-Święto Komisji Edukacji Narodowej. To święto wszystkich pracowników oświaty w Polsce. To właśnie oni są dziś najważniejszymi bohaterami– są superbohaterami!
Drodzy nauczyciele i pracownicy administracji Przedszkola Samorządowego im.Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie! Bez Was nasze przedszkole po prostu nie mogłoby istnieć. W dniu Waszego święta w imieniu swoim, wszystkich dzieci chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia i podziękować za Waszą ciężką pracę, za wkładany w nią trud, za mądrość, cierpliwość, pasję i zaangażowanie. Każdego dnia dbacie o to, aby przedszkolaki mogły się bawić, uczyć i poznawać świat, a do tego czuły się w naszej placówce jak w domu. Naprawdę jesteście superbohaterami – macie całe mnóstwo fantastycznych pomysłów, potraficie rozbawić, zaciekawić, rozweselić, uspokoić i pocieszyć. Znacie odpowiedzi na prawie wszystkie pytania, spieszycie z pomocą, służycie radą, a maluchy zawsze mogą na Was liczyć. Podobnie zresztą jak ja – bez Was wykonywanie wszystkich obowiązków dyrektora byłoby zupełnie niemożliwe.
Dzień Nauczyciela to również święto wszystkich tych osób, których na pierwszy rzut oka nie widać, ale to właśnie dzięki nim nasze przedszkole tak doskonale funkcjonuje. To takie nasze niewidzialne dobre duszki, nasze przedszkolne CIOCIE. To one sprawiają, że w przedszkolu panuje ład i porządek, jest w nim miło, ciepło, przytulnie i bezpiecznie. Dzisiejszą uroczystoś przygotowała grupa Krasnoludków kierowana przez Panią Andżelikę/"Andżelę"/Grabowską i Panią Agnieszkę Jarzyńską. Serdecznie dziękujemy przedszkolakom i Ciociom
ikona film