STROIK WIELKANOCNY KOMPOZYCJA STÓŁ KOMODA KOMINEK | Floral wreath, Floral,  Wreaths
W dniu 26 marca 2021 r. w naszym przedszkolu rozstrzygnięty został konkurs na "Najładniejszy Stroik Wielkanocny. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a zastosowane różnorodne techniki sprawiły, że wszystkie prace zachwycały swoją oryginalnością, dokładnością i estetyką wykonania.
Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania. Ostatecznie przyznała wszystkim uczestnikom nagrody oraz dyplomy. Pani Dyrektor osobiście pogratulowała dzieciom wygranych.
Dziękujemy za trud włożony w wykonanie stroików.
Dochód z ich licytacji zostanie przekazany na konto Antosia Mierzejewskiego za pośrednictwem Fundacji "Kochaj życie".

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku