Uwaga!!! Komunikat Kuratorium Oświaty w Warszawie i Mazowieckiej Policji:

"Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W tym trudnym dla wszystkich okresie,szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich. "

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy poinformować, że dzięki inicjatorce i pomysłodawczyni p. Justynie Bedyk z NZOZ Dab-Med w Gąbinie udało nam się zrealizować plan dotyczący szycia maseczek ochronnych.Pierwsze maseczki trafiły do MGOPS Gąbin i przychodni rehabilitacyjnej.
Maseczki ochronne to w obliczu pandemii koronawirusa towar deficytowy. Maseczek ochronnych brakuje już nie tylko w aptekach, ale nawet w szpitalach...
Maseczki uszyte przez pracowników naszego przedszkola przeznaczone są do użytku środowiska lokalnego.
Pragniemy podziękować w szczególności cioci Ani Wierzbickiej z grupy Smerfy, cioci Marcie Frydrych z Krasnoludków, cioci Danusi Ostrowskiej z Pszczółek, cioci Dorocie Umińskiej z Żabek. Nasze koleżanki w pracy wsparły mamy naszych przedszkolaków Pani Nowakowska,Pani Rudzka, Pani Karpińska. Dziękujemy wszystkim innym pracownikom, za okazanie ogromnego serca oraz poświęcenie czasu na ten wyjątkowo szczytny cel . https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png");">

Szanowni Państwo.
W naszych rękach, w naszym sposobie zachowania jest nasze zdrowie, bezpieczeństwo, życie. Bardzo odpowiedzialnie i poważnie potraktujmy hasło "ZOSTAŃ W DOMU" i rozporządzenia rządu regulujące sposób przemieszczania. To jest nasza wielka szansa. I tylko od nas zależy czy wygramy tą wojnę z Covid 19? TO ZALEŻY TYLKO OD NAS WSZYSTKICH. Nie szukajmy okazji do zgromadzeń, zachowuj zalecaną odległość od innych. Tak, to jest jak zły sen. Państwo unikajcie siebie nawzajem ,dbajcie o izolowanie swoich dzieci. Tylko takie postawy dają nam podstawy abyśmy mogli myśleć optymistycznie i byśmy mogli spotkać się w radosnych, dobrych nastrojach. By ten zły czas już minął. Jeżeli odpowiedzialnie do tego podejdziemy, będzie dobrze .
JOanna Jasińska
„Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku.”
- Paul Walker

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Szanowni Państwo,

wraz z coraz gorszymi informacjami dotyczącymi epidemii koronawirusa szalejącej na całym świecie, ze sklepów w zastraszającym tempie zaczęły znikać środki odkażające, rękawiczki lateksowe i wszelkiego typu maski chroniące drogi oddechowe.
Poszukiwanie ich w sklepach stacjonarnych i internetowych jest w zasadzie skazane na niepowodzenie.Maseczki ochronne to w obliczu pandemii koronawirusa towar deficytowy. Maseczek ochronnych brakuje już nie tylko w aptekach ale nawet w szpitalach... Maseczki ochronne są obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych produktów.
Maseczek ochronnych albo nie można kupić, albo osiągają niewiarygodnie wysokie ceny.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną zwracamy się z prośbą o pomoc w szyciu maseczek ochronnych.

Wszystkie osoby, które mają szczere chęci pomocy, maszyny do szycia lub choć w niewielkim stopniu posiadają umiejętność szycia zapraszamy do kontaktu telefonicznego (24) 277 10 27 lub drogą mailową : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Razem możemy więcej !

Ważne!!!

Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą rekrutacji!!!

(kliknij na ikonkę)

ikona PDF imagelarge

Znalezione obrazy dla zapytania: koronawirus

W ikonie pdf, załączamy książeczkę dla dzieci, która ułatwi maluszkom zrozumienie obecnej sytuacji, która dla nich też jest niewątpliwie trudna.

ikona PDF imagelarge