Szanowni Państwo
W związku z podpisaniem przez Prezesa Rady Ministrów Zarządzenia nr 107 z dnia 29 kwietnia 2022r. w sprawie wprowadzenia na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej drugiego stopnia alarmowego (2. stopień BRAVO) oraz w nawiązaniu do rekomendacji Wojewody Mazowieckiego został wprowadzony bezwzględny zakaz wstępu do przedszkola osób postronnych od 1 do 15 maja 2022 r.

Spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych życzą Krasnoludki !!

 

ikonka galeria zdjęć

Pisanki, pisanki jajka malowane, nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek...
Jeżyki wspólnie z mamą Brajanka, panią Kamilą malowały pisanki. Były również niespodzianki: zajączki i słodkie jajeczka. Dziękujemy
W tym przedświątecznym czasie rozmawialiśmy również o tradycjach i pokarmach wielkanocnych.
 
 
ikonka galeria zdjęć

Żabki i Wielkanoc…Małe Żabki poznały tradycje Wielkanocne, przygotowały niespodzianki dla rodziców - koszyczki zajączki , oglądały bajki związane z Wielkanocą , ozdabiały jajka i wykonały rozmaite prace plastyczne… to był wyjątkowy czas Życzymy wszystkim ciepłych i rodzinnych Świąt!

 

ikonka galeria zdjęć

Przygotowania do Świąt -Biedronki.
Rozmawialiśmy o tradycjach wielkanocnych, o potrawach które pojawią się na świątecznym stole, o koszyczku.Wykonaliśmy "pisanki" oraz kartki świąteczne,a na koniec szukaliśmy słodkości ukrytych w sali.
 
 
ikonka galeria zdjęć

Wielki Piątek i wielka atrakcja!!! Wiewiórki bardzo dziękują mamie Michałka - pani Ani za tak wspaniałe, pełne słodkości warsztaty. Były kurczaczki z masy cukrowej, lizaczki i wspaniałe babeczki. Dziękujemy !!!!

 

 

ikonka galeria zdjęć

Podkategorie

Godło RP

godlo polski.svg

Kontakt

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
im. Króla Maciusia Pierwszego

09-530 Gąbin
al. Jana Pawła II 16

tel. 24 277 10 27

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkolne akcje

 

 

czyste powietrze wokół nas logo

 

patronaty wspolpraca 04

 

AQF logo nowe ost 1

kubusiowi przyjaciele natury

zdrowy przedszkolak logo

images 1

 

images 5

images 4

images 8

images 9