22 czerwca w Smerfach odbyło się zakończenie roku szkolnego. Rano odbył się piknik i wspólne zabawy na świeżym powietrzu, a po południu uroczyste zakończenie roku, podczas którego dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne.

ikonka galeria zdjęć

Zakończenie roku szkolnego w grupie Żabki .. wspólnie z Rodzicami zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022 były występy , wspólna zabawa, wręczanie dyplomów i pamiątek , a także słodki poczestunek..

ikonka galeria zdjęć

Dziś "Biedronki"wybrały się na lody by uczcić ostatnie chwile w przedszkolu

ikonka galeria zdjęć

Wakacyjne zajęcia w Żabkach . Małe Żabki na kilku ostatnich zajęciach rozmawiały na temat wakacji : poznały zasady bezpiecznych wakacji, dowiedziały się , gdzie możemy wyjeżdżać na wakacje a także czym możemy podróżować . Dzieci stworzyły fantastyczne prace plastyczne , a ostatniego dnia była wyprawa na lody i kino ze słodkościami wszystkim życzymy bezpiecznych i udanych wakacji!!!!

ikonka galeria zdjęć

Dziś w Wiewiórkowie Piknikowo!!!! Była zabawa, pizza, lody, słodkości...a na koniec wakacyjne przyśpiewki! Było przepięknie.