Uwaga!!! Komunikat Kuratorium Oświaty w Warszawie i Mazowieckiej Policji:


"Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W tym trudnym dla wszystkich okresie,szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich. "

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy poinformować, że dzięki inicjatorce i pomysłodawczyni p. Justynie Bedyk z NZOZ Dab-Med w Gąbinie udało nam się zrealizować plan dotyczący szycia maseczek ochronnych.Pierwsze maseczki trafiły do MGOPS Gąbin i przychodni rehabilitacyjnej.
Maseczki ochronne to w obliczu pandemii koronawirusa towar deficytowy. Maseczek ochronnych brakuje już nie tylko w aptekach, ale nawet w szpitalach...
Maseczki uszyte przez pracowników naszego przedszkola przeznaczone są do użytku środowiska lokalnego.
Pragniemy podziękować w szczególności cioci Ani Wierzbickiej z grupy Smerfy, cioci Marcie Frydrych z Krasnoludków, cioci Danusi Ostrowskiej z Pszczółek, cioci Dorocie Umińskiej z Żabek. Nasze koleżanki w pracy wsparły mamy naszych przedszkolaków Pani Nowakowska,Pani Rudzka, Pani Karpińska. Dziękujemy wszystkim innym pracownikom, za okazanie ogromnego serca oraz poświęcenie czasu na ten wyjątkowo szczytny cel . https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png");">

Szanowni Państwo.
W naszych rękach, w naszym sposobie zachowania jest nasze zdrowie, bezpieczeństwo, życie. Bardzo odpowiedzialnie i poważnie potraktujmy hasło "ZOSTAŃ W DOMU" i rozporządzenia rządu regulujące sposób przemieszczania. To jest nasza wielka szansa. I tylko od nas zależy czy wygramy tą wojnę z Covid 19? TO ZALEŻY TYLKO OD NAS WSZYSTKICH. Nie szukajmy okazji do zgromadzeń, zachowuj zalecaną odległość od innych. Tak, to jest jak zły sen. Państwo unikajcie siebie nawzajem ,dbajcie o izolowanie swoich dzieci. Tylko takie postawy dają nam podstawy abyśmy mogli myśleć optymistycznie i byśmy mogli spotkać się w radosnych, dobrych nastrojach. By ten zły czas już minął. Jeżeli odpowiedzialnie do tego podejdziemy, będzie dobrze .
JOanna Jasińska
„Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku.”
- Paul Walker

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Szanowni Państwo,

wraz z coraz gorszymi informacjami dotyczącymi epidemii koronawirusa szalejącej na całym świecie, ze sklepów w zastraszającym tempie zaczęły znikać środki odkażające, rękawiczki lateksowe i wszelkiego typu maski chroniące drogi oddechowe.
Poszukiwanie ich w sklepach stacjonarnych i internetowych jest w zasadzie skazane na niepowodzenie.Maseczki ochronne to w obliczu pandemii koronawirusa towar deficytowy. Maseczek ochronnych brakuje już nie tylko w aptekach ale nawet w szpitalach... Maseczki ochronne są obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych produktów.
Maseczek ochronnych albo nie można kupić, albo osiągają niewiarygodnie wysokie ceny.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną zwracamy się z prośbą o pomoc w szyciu maseczek ochronnych.

Wszystkie osoby, które mają szczere chęci pomocy, maszyny do szycia lub choć w niewielkim stopniu posiadają umiejętność szycia zapraszamy do kontaktu telefonicznego (24) 277 10 27 lub drogą mailową : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Razem możemy więcej !

Ważne!!!

Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą rekrutacji!!!

(kliknij na ikonkę)

 

ikona PDF imagelarge

 

Znalezione obrazy dla zapytania: koronawirus

W ikonie pdf, załączamy książeczkę dla dzieci, która ułatwi maluszkom zrozumienie obecnej sytuacji, która dla nich też jest niewątpliwie trudna. 

ikona PDF imagelarge

Podkategorie

Godło RP

godlo polski.svg

Kontakt

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
im. Króla Maciusia Pierwszego

09-530 Gąbin
al. Jana Pawła II 16

tel. 24 277 10 27

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkolne akcje

 

 

czyste powietrze wokół nas logo

 

patronaty wspolpraca 04

 

AQF logo nowe ost 1

kubusiowi przyjaciele natury

zdrowy przedszkolak logo

images 1

 

images 5

images 4

images 8

images 9