Szanowni Państwo,

rekrutacjaChcąc zapisać dziecko do Przedszkola Samorządowego im. Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie należy pobrać kartę zgłoszeniową w placówce lub ze strony internetowej przedszkola.

Karta zgłoszeniowa ważna jest przez jeden rok szkolny.

Po przyjęciu dziecka do przedszkola, rodzice podpisują w sierpniu- "Umowę świadczeń usług w zakresie wychowania przedszkolnego".

ikona PDF imagelarge

Podanie przez rodzica nieprawidłowych danych, skutkuje skreśleniem dziecka z listy przyjętych przedszkolaków.

Najważniejsze terminy:

• 01.03.2019 r. - 29.03.2019 r.

pobieranie i składanie Kart zgłoszenia dziecka do przedszkola. Kartę można odebrać w przedszkolu lub pobrać poniżej.

SPOTKANIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI ROZPOCZYNAJĄCYCH SWOJĄ PRZYGODĘ Z PRZEDSZKOLEM

ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH 24-28 CZERWCA 2019R.
W GODZ. 10.00 - 12.00

PROSIMY O ZABRANIE ZE SOBĄ OBUWIA NA ZMIANĘ

Regulamin rekrutacji dzieci do Przedszkola Samorządowego

im. Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie na rok szkolny 2019/2020

Harmonogram rekrutacji do Przedszkola Samorządowego

im. Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie w roku szkolnym 2019/2020

Rodzice dzieci, które będą kontynuowały uczęszczanie do naszego przedszkola w lutym 2019 roku wypełniają Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym im. Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie w roku szkolnym 2019/2020. Termin złożenia deklaracji: 28 luty 2019r.

ikona PDF imagelarge

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego

Natomiast rodzice, którzy chcą zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola, wypełniają Kartę zgłoszenia dziecka do Przedszkola Samorządowego im. Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie na rok szkolny 2019/2020 i składają ją w sekretariacie przedszkola od 1 do 29 marca 2019 roku.

ikona PDF imagelarge

Karta zgłoszenia dziecka do Przedszkola Samorządowego im. Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie

W dniu 15 kwietnia 2019 roku  w budynku przedszkola zostaną wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych, którzy składali Kartę zapisu dziecka do przedszkola, w dniach 15-24 kwietnia 2019 r. składają w sekretariacie przedszkola Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola do pobrania w sekretariacie lub poniżej.

ikona PDF imagelarge

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do Przedszkola Samorządowego im. Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie

W dniu 26 kwietnia 2019 roku w budynku przedszkola zostaną wywieszone listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola.