Opłaty za posiłki

Uwaga ! Zasady korzystania z bloku żywieniowego oraz odpłatności za posiłki przygotowywane w bloku żywieniowym przy Szkole Podstawowej w Gąbinie Ustala się następujące wysokości opłat za posiłki przygotowane w bloku żywieniowym; 1) dla dzieci; śniadania: 3,00 zł obiad: 5,00 zł podwieczorek: 2,00 zł 2) dla pracowników – obiad: 9,00 zł Dopuszcza się, za zgodą dyrektora szkoły i pod warunkiem zgłoszenia tego faktu z wyprzedzeniem, kupowanie pojedynczych posiłków. Dopuszcza się, za zgodą dyrektora jednostki, możliwość wykupu wyłącznie zupy, której koszt stanowi 39% kosztu jednego pełnego posiłku. Korzystający z posiłków wpłacają należności za posiłki za dany miesiąc od 1 do 15 każdego miesiąca u intendenta w godzinach od 7.45-9.00. W przypadku nieobecności, stołującemu przysługuje częściowy zwrot opłaty miesięcznej proporcjonalnie do liczby dni nieobecności, pod warunkiem zgłoszenia nieobecności do godziny 8.20 w danym dniu. Jeśli nieobecność zgłoszona jest po godzinie 8.20 to jest nie liczona. Rodzice dzieci zgłaszają osobiście lub telefonicznie fakt nieobecności dziecka do pokoju intendenta. Należna kwota wpisywana jest do kwitariusza w bieżącym miesiącu. Zwrotu opłat dokonuje się w formie odpisu z należności za posiłki w następnym miesiącu

Opłaty za przedszkole

   Od 01.09.2013 obowiązują nowe stawki godzinowe za pobyt dziecka w przedszkolu:

  • W godzinach realizacji podstawy programowej tj. 800 -1300 pobyt dziecka jest bezpłatny ,za pozostałe godziny [600-800 i 1300-1700pobytu dziecka na terenie placówki, rodzic wnosi opłatę 1zł za każdą  dodatkową godzinę.
  • Każdorazowo rodzic/opiekun powinien zgłosić się do sekretariatu celem uzyskania informacji o wyliczonej kwocie płatności.
  • Odpłatność za usługi przedszkola płatna jest do 15 dnia każdego miesiąca

   Płatność należy regulować osobiście w kasie Urzędu Miasta i Gminy Gąbin lub za pośrednictwem    konta bankowego. 

Numer konta 66 1020 3974 0000 5402 0117 0968

opłata za pobyt dziecka w przedszkolu wpisując imię i nazwisko dziecka

 

Do 15 dnia każdego miesiąca rodzice/opiekunowie mają obowiązek uregulować opłatę za posiłki.   

W celu uniknięcia naliczania opłaty podczas nieobecności dziecka rodzic jest zobowiązany poinformować  intendentkę do godz. 8.20 osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu: 24 277 18 69  Każdą zmianę posiłków rodzic zgłasza osobiście do intendentki.

Przedszkole może rozwiązać umowę bez wypowiedzenia, w przypadku powtarzającego się nieterminowego regulowania należności bądź ich nie uiszczenia przez dwa okresy płatności, a także na podstawie Umowy.

 

W związku z nowelizacją ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego, od 1 stycznia 2017 roku zniesione zostaje pobieranie przez organ prowadzący opłat za pobyt dziecka w wieku 6 lat w publicznej placówce wychowania przedszkolnego. 

Godło RP

godlo polski.svg

Kontakt

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
im. Króla Maciusia Pierwszego

09-530 Gąbin
al. Jana Pawła II 16

tel. 24 277 10 27

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkolne akcje

 

 

czyste powietrze wokół nas logo

 

patronaty wspolpraca 04

 

AQF logo nowe ost 1

kubusiowi przyjaciele natury

zdrowy przedszkolak logo

images 1

 

images 5

images 4

images 8

images 9