Opłaty za przedszkole

Od 01.09.2013 obowiązują nowe stawki godzinowe za pobyt dziecka w przedszkolu:

• W godzinach realizacji podstawy programowej tj. 800 -1300 pobyt dziecka jest bezpłatny ,za pozostałe godziny [600-800 i 1300-1700pobytu dziecka na terenie placówki, rodzic wnosi opłatę 1zł za każdą  dodatkową godzinę.
  • Każdorazowo rodzic/opiekun powinien zgłosić się do sekretariatu celem uzyskania informacji o wyliczonej kwocie płatności.
  • Odpłatność za usługi przedszkola płatna jest do 15 dnia każdego miesiąca

Płatność należy regulować osobiście w kasie Urzędu Miasta i Gminy Gąbin lub za pośrednictwem    konta bankowego.

Numer konta 66 1020 3974 0000 5402 0117 0968

opłata za pobyt dziecka w przedszkolu wpisując imię i nazwisko dziecka

Do 15 dnia każdego miesiąca rodzice/opiekunowie mają obowiązek uregulować opłatę za posiłki.

W celu uniknięcia naliczania opłaty podczas nieobecności dziecka rodzic jest zobowiązany poinformować  intendentkę do godz. 8.20 osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu: 24 277-25-13  Każdą zmianę posiłków rodzic zgłasza osobiście do intendentki.

Przedszkole może rozwiązać umowę bez wypowiedzenia, w przypadku powtarzającego się nieterminowego regulowania należności bądź ich nie uiszczenia przez dwa okresy płatności, a także na podstawie Umowy.

W związku z nowelizacją ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego, od 1 stycznia 2017 roku zniesione zostaje pobieranie przez organ prowadzący opłat za pobyt dziecka w wieku 6 lat w publicznej placówce wychowania przedszkolnego.